Profesjonalna pielęgnacja w klinice estetycznej, gabinecie kosmetycznym czy spa wymaga szczególnej kontynuacji w domowym zaciszu. Efekty terapii zabiegowej realizowanej przez kosmetologa wzmocni kuracja profesjonalnymi kosmetykami dedykowanymi do indywidualnej, codziennej opieki nad skórą.

Dbanie o wygląd przy wykorzystaniu preparatów tego typu stanowi znaczące wsparcie w uzyskaniu oczekiwanych rezultatów programu zabiegowego. Włączenie ich do rytuałów codziennej pielęgnacji pozwala zachować w skórze optymalne stężenie witamin, minerałów i substancji z ekstraktów roślinnych jeszcze długo po zakończeniu terapii – tym samym pozwala dłużej cieszyć się jej efektami.

Prawidłowego wyboru indywidualnego zestawu do domowej pielęgnacji dokonuje doświadczony specjalista, który potrafi doskonale ocenić stan i kondycję skórę, a tym samym dobrać najlepsze kosmetyki pozwalające przywrócić i zachować jej naturalne piękno.

W skład serii Bielenda Professional – Home Care wchodzą m.in. niezwykłe masła do ciała:

  • Arbuzowe masło do ciała Przyjemne w aplikacji masło do ciała intensywnie nawilża, odżywia i wygładza skórę. Kompozycja naturalnych składników aktywnych wyraźnie wspomaga procesy przemiany materii w naskórku i modelowania sylwetki. Poprawia jędrność i elastyczność skóry, redukuje uczucie suchości naskórka. W połączeniu z Arbuzowym peelingiem do ciała przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu.
  • Pomarańczowe masło do ciała Przyjemne w aplikacji masło do ciała intensywnie nawilża, odżywia i wygładza skórę. Kompozycja naturalnych składników aktywnych wyraźnie wspomaga procesy wyszczuplania i modelowania sylwetki. Poprawia jędrność i elastyczność skóry, redukuje uczucie suchości naskórka. Zawiera olej grejpfrutowy, olejek pomarańczowy, masło kakaowe oraz masło shea.
  • Jabłkowe masło do ciała Delikatne, kremowe masło do ciała – intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje skórę. Przywraca jej jędrność i poprawia elastyczność. Wspomagając procesy metaboliczne i spalanie tkanki tłuszczowej pomaga modelować wybrane partie ciała. Kompozycja naturalnych składników aktywnych: ekstrakt z zielonego jabłka, masło shea, oligosacharydy z owoców drzewa Tara.
  • Winogronowe masło do ciała Przyjemne w aplikacji masło do ciała intensywnie nawilża, odżywia i wygładza skórę. Specjalnie dobrana kompozycja naturalnych składników aktywnych wyraźnie wspomaga procesy wyszczuplania i modelowania sylwetki. Poprawia jędrność i elastyczność skóry, redukuje uczucie suchości naskórka. W połączeniu z Winogronowym peelingiem do ciała wyraźnie wspomaga procesy modelowania sylwetki i redukcji cellulitu.