Profesjonalna pielęgnacja w klinice estetycznej, gabinecie kosmetycznym czy spa wymaga szczególnej kontynuacji w domowym zaciszu. Efekty terapii zabiegowej realizowanej przez kosmetologa wzmocni kuracja profesjonalnymi kosmetykami dedykowanymi do indywidualnej, codziennej opieki nad skórą.  Pozwoli ona zwiększyć przyswajalność składników aktywnych dostarczanych jej w procedurze zabiegowej oraz uzupełni dawkę substancji, które w określonej kuracji są dla niej największym wsparciem.

Bielenda Professional – Home Care: Arbuzowy peeling do ciała

Przyjemny w aplikacji peeling na bazie kryształków cukru trzcinowego skutecznie złuszcza martwe komórki skóry, eliminuje szorstkość i zgrubienia naskórka. Kompozycja naturalnych składników aktywnych doskonale wygładza, zmiękcza i regeneruje skórę, pomaga w bezpieczny sposób oczyścić ją z toksyn, poprawia mikrokrążenie oraz przemianę materii w naskórku. Zawiera ekstrakt z arbuza, brązowy cukier trzcinowy, olej awokado oraz witaminę E. Peeling nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów, pochodnych ropy naftowej oraz PEG.

Pojemność: 200ml, cena: 42zł (dostępny w salonach i gabinetach).

Bielenda Professional – Home Care: Pomarańczowy peeling do ciała

Przyjemny w aplikacji peeling na bazie kryształków cukru trzcinowego skutecznie złuszcza martwe komórki skóry, eliminuje szorstkość i zgrubienia naskórka. Kompozycja naturalnych składników aktywnych doskonale wygładza, zmiękcza i regeneruje skórę, pomaga w bezpieczny sposób oczyścić ją z toksyn, poprawia jej jędrność i elastyczność. W połączeniu z Pomarańczowym masłem do ciała wyraźnie wspomaga procesy wyszczuplania i modelowania sylwetki.

Pojemność: 200ml, cena: 42zł (dostępny w salonach i gabinetach).

Bielenda Professional – Home Care: Jabłkowy peeling do ciała

Przyjemny w aplikacji peeling na bazie kryształków cukru trzcinowego skutecznie złuszcza martwe komórki skóry, eliminuje szorstkość i zgrubienia naskórka. Kompozycja naturalnych składników aktywnych doskonale wygładza, zmiękcza i regeneruje skórę, pomaga w bezpieczny sposób oczyścić ją z toksyn, poprawia jej jędrność i elastyczność.
Peeling nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów, pochodnych ropy naftowej oraz PEG.

Pojemność: 200ml, cena: 42zł (dostępny w salonach i gabinetach).

Bielenda Professional – Home Care: Winogronowy peeling do ciała

Przyjemny w aplikacji peeling na bazie kryształków cukru trzcinowego skutecznie złuszcza martwe komórki skóry, eliminuje szorstkość i zgrubienia naskórka. Kompozycja naturalnych składników aktywnych doskonale wygładza, zmiękcza i regeneruje skórę, pomaga w bezpieczny sposób oczyścić ją z toksyn, poprawia mikrokrążenie w naskórku, wspomaga przemianę materii. W połączeniu z Arbuzowym masłem do ciała wyraźnie wspomaga procesy modelowania sylwetki i redukcji cellulitu.

Pojemność: 200ml, cena: 42zł (dostępny w salonach i gabinetach).