Tylko nieliczne kobiety są w pełni zadowolone ze swojego wyglądu. Kształt i rozmiar piersi to najczęściej wymieniane problemy, które chciałybyśmy w sobie zmienić. Czy da się to zrobić bezkrwawo? Z pomocą przychodzi B-SIZER.

Efekt bez skalpela

B-SIZER to metoda dla wszystkich pań, które chciałyby powiększyć piersi, ale nie chcą korzystać z trwałych rozwiązań – operacji czy wcierania różnych kremów. Jest to też świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy zastanawiają się, jak będą wyglądać po operacji powiększania biustu za pomocą implantów. B-SIZER to właśnie takie implanty, tyle tylko, że zewnętrzne. Silikonowe wkładki nosi się w biustonoszu, dzięki czemu optycznie powiększają piersi.

Czym różnią się od zwykłego stanika z push-upem? Za pomocą B-SIZERów możesz sprawdzić, jak będziesz wyglądała z różnymi rozmiarami piersi. Push-up nie daje takiej możliwości – ma tylko jeden rozmiar, nie można z nim eksperymentować. B-SIZERY to wkładki z możliwością regulacji objętości. Łatwo i bez żadnych konsekwencji sprawdzisz, w jakim rozmiarze będzie Ci najlepiej, jeśli zdecydujesz się na operację. Tą metodą można się również przyzwyczaić do swojego „nowego” ciała po operacji jeszcze zanim do niej dojdzie.

Jak to działa?

B-SIZER to wkładka do samodzielnego wypełnienia wodą. Do kompletu dołączona jest strzykawka, którą napełnia się wkładkę do pożądanej przez nas wielkości. Najlepiej za pierwszym razem jest to zrobić ostudzoną, przegotowaną wodą. Wkładki można nosić nawet przez kilka tygodni.

Taki biust na próbę to nie tylko sprawdzenie, jak się wygląda i w czym nam dobrze. To również możliwość poznania opinii bliskich osób, co też może później wpłynąć na ewentualną decyzję o operacji plastycznej powiększenia piersi. Jest rozwiązanie znacznie lepsze od symulacji komputerowej, którą można zobaczyć u chirurga plastycznego. Ubrania będą się inaczej układały, ludzie inaczej będą reagowali, będziesz mogła przyzwyczaić się do ciężkości i rozmiaru swojego przyszłego biustu. Jeśli zaś Ci się nie spodoba, wystarczy wyjąć wkładki lub zmniejszyć je – albo powiększyć.

Przed lub… zamiast operacji

B-SIZER pozwala nie tylko na przyzwyczajenie się do swojego przyszłego biustu. Dzięki takim wkładkom można lepiej dobrać rozmiar implantu do wszczepienia. Panie, które zdecydowały się na operację, często wcześniej wypróbowywały ją w domu „na sucho”, co pozwoliło im podjąć decyzję. Może też okazać się, że jednak nie jest to rozwiązanie dla Ciebie. Większy biust nie zawsze musi poprawić wygląd kobiety. Dzięki wkładkom możesz przetestować efekty operacji nie tylko bezkrwawo, ale i za znacznie mniejsze pieniądze. Zewnętrzny system doboru wielkości implantu kosztuje pomiędzy 70 a 100zł.

TAGI: B-SIZER, silikonowe wkładki, powiększenie piersi, zewnętrzne wkładki