Zdrowe, gęste włosy stanowią atrybut kobiecości. Niestety, czasem musimy zmierzyć się z nadmiernym wypadaniem. U źródeł problemu znajdują się różne czynniki.

Na szczęście nie musimy czekać, aż problem samoistnie ustąpi. Z pomocą przychodzą nam profesjonalne specyfiki. Jednym z nich jest kuracja algowa skóry głowy i włosów Andre Zagozda.

W specyfiku wykorzystano bogactwo składników aktywnych wyodrębnionych z alg brunatnych Laminaria digitata. SEA PLASMA to wysoko skoncentrowany ekstrakt z alg brunatnych, który został opracowany przez laboratorium Andre Zagozda. Za jego sprawą poprawia się kondycja włosów i skóry głowy. Ekstrakt z Laminaria digitata stanowi bogate źródło aminokwasów, polisacharydów, witamin z grupy B, lipidów, makro- i mikroelementów. Skład SEA PLASMA odzwierciedla proporcje, z którymi mamy do czynienia w naturze.

Algi zawierają polisacharydy i kwas alginowy, które doskonale łagodzą, nawilżają i oczyszczają skórę głowy. Osoby, które zmagają się z nadmiernym przetłuszczaniem włosów, z pewnością docenią fakt, iż ekstrakt z Laminaria digitata, reguluje pracę gruczołów łojowych. Polisacharydy poprawiają mikrocyrkulację krwi, jednocześnie dotleniają i odżywiają cebulki włosa. Kwasy tłuszczowe zawarte w algach, zabezpieczają skórę głowy przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych.