Zimą chętnie sięgamy po aromatyczne kosmetyki, które przenoszą nas na gorące plaże. Sprawiając sobie drobne przyjemności, zwiększamy poziom endorfin w organizmie.

Wyszczuplająco-antycellulitowa maska do ciała Abacosun Brazil Spa przyspiesza metabolizm i w tym samym redukuje tkankę tłuszczową.

 Składniki aktywne specyfiku:

  • Guarana – zwiększa wydajność treningu i sprzyja regeneracji mięśni po ćwiczeniach fizycznych. Guarana znalazła zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, ponieważ wykazuje aktywność antycellulitową. Ten naturalny składnik uchodzi za źródło młodości i witalności, ponieważ zwalcza wolne rodniki, które uczestniczą w procesach starzenia.

  • L-karnityna -sprzyja modelowaniu sylwetki wskutek podwyższania temperatury tkanki tłuszczowej.

  • Kofeina – kawa i herbata stanowią bogate źródło tego składnika. Substancja ta wykazuje silne właściwości drenujące. Kofeina stymuluje mikrokrążenie skórne i tym samym zapobiega powstawaniu cellulitu. Jednocześnie przywraca jędrność zwiotczałej skórze.

  • Bluszcz – uchodzi za jeden z najskuteczniejszych środków w walce z cellulitem. Ekstrakt uzyskany z tej rośliny rozbija tkankę tłuszczową. Jednocześnie zapobiega powstawaniu obrzęków. Kosmetyki, które zawierają substancje aktywne pozyskane z bluszczu, przywracają skórze gładkość i sprężystość.