rolletic

Rolletic jest profesjonalnym urządzeniem wykorzystywanym zarówno w gabinetach fizjoterapeutycznych jak i w salonach kosmetycznych.

Maszyna zawitała więc do większość salonów kosmetycznych. Korzystanie z tego prostego urządzenia oraz jego odpowiednio wyprofilowanych głowic, cieszy się coraz większą popularnością.

Drenaż sposobem na cellulit

Masaż oparty na zasadach drenażu limfatycznego wykonywany za pomocą Rolleticu usprawnia funkcjonowanie mięśni: ud, łydek, pośladków, brzucha, pleców i rąk. Ponadto maszyna należy do najskuteczniejszych urządzeń, które pomagają nam pozbyć się dodatkowych centymetrów.

Zabiegi dla każdego

Sesja trwa ok. 60 minut i w żaden sposób nie jest szkodliwa czy niebezpieczna dla organizmu.  Niesie pomoc nie tylko osobom młodym, lecz także i seniorom, pomagając skutecznie pozbyć się uporczywych bóli kręgosłupa.

Znakomite efekty

Urządzenie to przyczynia się do poprawy krążenia krwi, modelowania sylwetki, poprawy krążenia limfy, ujędrnienia skóry, zmniejszenie dolegliwości bólowych ze strony układu kostno-stawowego, niweluje stres, wspomaga w procesie oczyszczania organizmu z toksyn oraz wyraźnie poprawia samopoczucie.