Renergy Zone Spa to innowacyjne łóżko wielofunkcyjne, przeznaczone dla gabinetów kosmetycznych oraz salonów SPA.

Łóżko łączy w sobie funkcjonalność dwóch typów urządzeń – kapsuły SPA oraz łóżka kosmetycznego. Urządzenie pozwala na przeprowadzanie wielosensorycznych zabiegów SPA, które mają dobroczynny wpływ na kondycję skóry całego ciała oraz nastrój osoby poddawanej zabiegom. Urządzenie umożliwia wykonanie kompleksowego zestawu zabiegów w parze wodnej, które wzbogacić można o aromaterapię, koloroterapię oraz muzykoterapię.

Łóżko występuje w dwóch wersjach – z przyłączem wodnym oraz bez. Wykonane jest z wysokiej jakości wielowarstwowego drewna Okume. Trójdzielna budowa pozwala na odpowiednie dostosowanie pozycji fotela do rodzaju przeprowadzanego zabiegu oraz zwiększa komfort dla osoby mu się poddającej. Urządzenie wyposażone jest w dwa materace, do zabiegów suchych i masaży oraz zabiegów mokrych. Możliwe jest przeprowadzanie zabiegów również przy użyciu kąpieli w parze wodnej oraz pobudzającej bryzy (tylko w modelu z przyłączem wody i jej odpływem).

Wersja urządzenia z przyłączem wody pozwala na łatwe zmycie kosmetyków z ciała już na fotelu. Dzięki temu nie jest konieczne instalowanie w gabinecie osobnej kabiny prysznicowej.

Urządzenie Renergy Zone Spa polecane jest dla ośrodków SPA, DAY SPA oraz kącików typu SPA w gabinetach kosmetycznych.