Centrum Terapii i Rozwoju Open Medical to zespół ambitnych specjalistów, chcących poświęcić Ci swój czas i uwagę. Lekarze (neurolog, ortopeda oraz lekarz rehabilitacji), fizjoterapeuci, psychologowie, logopeda, specjaliści biofeedback, masażyści – wszyscy współpracujemy, aby poszerzać zakres Twoich możliwości. Chcemy Cię poznać i kompleksowo pomóc w rozwiązaniu problemów, które przeszkadzają zdrowo oraz komfortowo żyć. Open Medical jest profesjonalną kliniką, w której zdiagnozujemy przyczyny Twoich dolegliwości, wspólnie określimy cele terapii i poprowadzimy odpowiednie leczenie, na bieżąco weryfikując jego skuteczność. Zaproponujemy co robić, aby uniknąć problemów w przyszłości.

2Człowiek jest jedną, znakomicie zorganizowaną całością, której nie sposób dzielić na części. Taką samą całością jest Open Medical. Jako jedyni w Krakowie mamy w ofercie kompleksowe pakiety zajęć dla osób z konkretnymi potrzebami. Pracujemy w kameralnej atmosferze, wykorzystując najnowszy sprzęt i nowoczesne, sprawdzone koncepcje rehabilitacji. Dysponujemy basenem rehabilitacyjnym, a także zapleczem hotelowo-gastronomicznym i konferencyjnym. Dogodne położenie w centrum Krakowa pozwala naszym klientom na łatwy dojazd wszystkimi środkami komunikacji oraz bezproblemowe zaparkowanie samochodu.
Jesteśmy nastawieni na rozwój – zarówno Twój, jak i nasz własny.

Centrum terapii i rozwoju Open Medical potwierdziło najwyższą jakość obsługi pacjenta i po pomyślnie przebytym audycie otrzymało godło „Przyjazna Przychodnia„.Projekt „Audyt Przyjazna Przychodnia (APP)” ma na celu wrażanie innowacji i promocję dobrych praktyk w niepublicznych jednostkach opieki zdrowotnej w Polsce. Audyt przeprowadzony w Open Medical obejmował ocenę funkcji Centrum i rekomendacje usprawnień w obszarach: obsługi pacjenta, dostępności, kompleksowości i jakości świadczonych usług, stosowanych metod promocji i informacji, przestrzegania praw pacjenta, budowania potencjału organizacji usług medycznych.

Centrum Terapii i Rozwoju Open Medical figuruje w Rejestrze Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod numerem 28464.

Open Medical. Otwórz z nami nowe horyzonty życia!