Serdecznie zapraszamy kosmetologów, kosmetyczki oraz uczniów i studentów kierunków kosmetycznych do udziału w Ogólnopolskim Kongresie Kosmetycznym Beauty Project, który odbędzie się w dniach 22-23 lutego 2014 w Hotelu Campanile Centrum na ul. Ślężnej 26 we Wrocławiu.

W miniony weekend byliśmy świadkami inauguracji Kongresu Kosmetycznego Beauty Project w Rzeszowie, który zgromadził grono profesjonalistów, usługodawców i elitarnych marek kosmetycznych branży Beauty. Oryginalne wykłady spełniające bieżące potrzeby rynku wygłoszone przez niezwykłych specjalistów spotkały się z dużym zadowoleniem i entuzjazmem słuchaczy, co świadczy o trafności tematyki Kongresu.

Bogaty merytorycznie program, niezwykli Prelegenci i najlepsze marki kosmetyczne czekają na Was w najbliższy weekend. Dr Danuta Nowicka podzieli się z Państwem wiedzą na temat właściwej diagnozy skóry w gabinecie kosmetycznym, Dr Ewa Wierzbowska powie o endokrynologicznym aspekcie problemów skórnych, prócz tego poruszone zostaną tematy skutecznego wyszczuplania oraz odmładzania.

Kongres Kosmetyczny Beauty Project jest imprezą skierowaną dla profesjonalistów branży Beauty, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę w tematach: kosmetologii estetycznej, kosmetyki pielęgnacyjnej, podologii oraz skutecznego marketingu w gabinecie. Już dziś zarezerwuj swój czas i przygotuj się na przyjęcie dużej dawki bezcennej wiedzy!