„Les Nouvelles Esthetiques” to czasopismo adresowane do osób, które interesują się zagadnieniami związanymi z szeroko pojętą kosmetologią. Najnowszy numer periodyku obfituje w wiele ciekawych artykułów.

 Osoby, które prowadzą własny gabinet, powinny zapoznać się z artykułem „Strona internetowa, Facebook, Twitter – jak dać się znaleźć”. Co roku wzrasta znaczenie sieci jako platformy marketingowej. Jeszcze niedawno skuteczna reklama wiązała się z opublikowaniem banneru na łamach czasopism. Obecnie spada rola czasopism, a wzrasta znaczenie internetu.

 Masaż odgrywa niezwykle istotną rolę. Odpowiednio dobrany jest w stanie uśmierzyć dolegliwości i poprawić samopoczucie. Ponadto masaż poprawia ukrwienie skóry i tym samym stymuluje wzrost włosów. W najnowszym numerze „Les Nouvelles Esthetiques” można zapoznać się z artykułem poświęconym ajurwedyjskiemu masażowi głowy Shiroabhyanga.

 Ostatnio dużą popularnością cieszą się peptydy biomimetyczne, które pozwalają powstrzymać procesy starzenia. Warto bliżej przyjrzeć się tym dobroczynnym składnikom. Artykuł „Peptydy biomimetyczne – starzenie pod kontrolą” stanowi źródło wielu cennych informacji. Choć w publikacji wykorzystano fachowe słownictwo, tekst został napisany przystępnym językiem.

 Makijaż pozwala odjąć lat. Jednocześnie maskuje nasze mankamenty. Niestety, make-up wykonany za pomocą kosmetyków kiepskiej jakości potrafi zepsuć efekt. Bobbi Brown uchodzi za makijażowe guru. Jeśli chcecie poznać „Kuferek profesjonalisty wg Bobbi Brown”, powinniście zapoznać się z najnowszym numerem „Les Nouvelles Esthetiques”.

Źródło zdjęć: Wydawca