abcdefLekarz Medycyny Estetycznej i współzałożyciel praktyki lekarskiej BeautymeD. Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (1987). Uzyskał specjalizację I-go stopnia z zakresu otolaryngologii (1991). Ukończył pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Jest w grupie pierwszych dziewięćdziesięciu certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce.
Przez wiele lat mieszkał poza granicami Polski, między innymi w Azji gdzie zafascynował się azjatyckim dążeniem do harmonijnego połączenia piękna wewnętrznego i zewnętrznego. Po powrocie do Polski, razem z żoną, założył praktykę lekarską BeautymeD, aby również w naszym kraju promować otwarte podejście do polepszania samopoczucia poprzez lepszy wygląd zewnętrzny. Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej zdobywał na licznych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą, prowadzonych przez uznane autorytety z dziedziny medycyny estetycznej. Brał udział w kongresach naukowych i seminariach z zakresu medycyny estetycznej.

W BeautymeD zainwestował w najbardziej zaawansowany z dostępnych na rynku laserowy sprzęt medyczny. Jego ambicją jest zaoferowanie pacjentkom i pacjentom szerokiego spektrum zabiegów i odpowiadanie na rosnące zapotrzebowanie na te nowe technologie.

Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry stosując urządzenia laserowe, mezoterapię igłową i bezigłową oraz preparaty wypełniające zmarszczki.
Dr Miracki zawsze wyróżniał się swoim realistycznym i pełnym szacunku podejściem do potrzeb pacjentek i pacjentów. Zawsze jest gotowy wysłuchać i dodać otuchy. Szacunek i wysoka jakość są podwalinami filozofii jego praktyki lekarskiej.

Jego zamiłowania pozazawodowe to lotnictwo, samochody, podróże, dobra kuchnia i piękno przyrody. Swoimi fascynacjami chętnie dzieli się z rodziną i przyjaciółmi.

Publikacje na Zadbaj O Siebie.pl:

Zadaj pytanie ekspertowi:
[contact-form-7 id=”6501″ title=”Zadaj pytanie ekspertowi – Krzysztof Miracki”]