„Kosmetologia Estetyczna” jest czasopismem skierowanym do specjalistów. W związku z tym, iż zamieszczone w niej artykuły piszą fachowcy, nie musimy zastanawiać się nad prawdziwością doniesień.

W najnowszym numerze czasopisma (1/2014) znajdziemy wiele przydatnych informacji. Specjaliści oceniają skuteczność peelingu na bazie kwasu mlekowego i migdałowego. Jednocześnie możemy zapoznać się z analizą sensoryczną substancji zapachowych w kosmetykach. Coraz większą popularnością cieszą się specyfiki biomimetyczne. Na czym opiera się ich działanie?

Osoby, które korzystają z kosmetyków modelujących sylwetkę, z pewnością zainteresuje artykuł poświęcony „Zastosowaniu kofeiny w przemyśle spożywczym i kosmetycznym”. Media bombardują nas informacjami o różnych rodzajach mezoterapii. Jak wybrać odpowiednią dla siebie?

Cukrzyca jest chorobą społeczną. Z tą przypadłością zmagają się miliony ludzi na całym świecie. Temu schorzeniu często towarzyszą powikłania, jednym z nich jest stopa cukrzycowa.

„Kosmetologia Estetyczna” stanowi źródło cennych informacji. Znajdziemy w niej najnowsze doniesienia z pograniczy medycyny estetycznej. Osoby związane z tą branżą powinny zaprenumerować ten kwartalnik.

Źródło zdjęcia: Wydawca