Zespół nasz pod kierownictwem doktora Artura Zawisza zapewni Państwu miłą i fachową obsługę oraz pełną dyskrecję. Cały zatrudniony personel medyczny pracuje w branży związanej z chirurgią plastyczną od kilkunastu lat co pozwala na zrozumienie i bardzo dobry kontakt z pacjentami. W naszym ośrodku wykonujemy pełne spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej metodami tradycyjnymi, jak również z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy naukowych.

Wykonujemy specjalistyczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej:

 • Korekcja uszu 

Operacja odstających małżowin usznych polega na skorygowaniu ich nieprawidłowego ustawienia. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Cięcia skórne znajdują się na tylnej powierzchni małżowin i są niewidoczne.

 • Powiększanie piersi

Operacja powiększania piersi polega na wszczepieniu protez wewnętrznych (endoprotez).

 • Podnoszenie piersi

Opadanie piersi jest postępującym procesem związanym z ciążą, karmieniem, przybieraniem na wadze, a następnie spadkiem masy ciała. Stopniowo nasila się z wiekiem.

 • Zmniejszanie piersi

Zbyt dużej opadające piersi, stanowiące defekt kosmetyczny są niekiedy wskazaniem do operacji także ze względów zdrowotnych (głównie z powodu przeciążenia kręgosłupa).

 • Face lift

Z biegiem lat na twarzy i szyi pojawiają się zmarszczki spowodowane zwiększającą się wiotkością skóry. Operacje face liftingu mają na celu złagodzenie postępujących oznak starzenia się.

 • Powiększanie ust

Zabiegi powiększania ust najczęściej polegają na nieinwazyjnym wprowadzeniu w obręb czerwieni wargowej różnego rodzaju substancji własnopochodnych lub obcych.

 • Plastyka powiek

Zwiotczenie powiek jest przede wszystkim wynikiem zmian wstecznych włókien kolagenowych i elastycznych skóry. Celem operacji jest usunięcie sfałdowania górnych powiek, worków powiek dolnych, oraz drobnych zmarszczek wokół oczu.

 • Korekcja nosa

Operacje kosmetyczne nosa przeprowadza się najczęściej z powodu nieprawidłowej jego budowy: z powodu zbyt dużego nosa, garbu chrzęstno- kostnego, zapadnięcia grzbietu, skrzywienia oraz zniekształcenia końca nosa a także z powodu skrzywienia przegrody nosa upośledzającej oddychanie.

 • Ginekomastia

Terminem ginekomastia określa się łagodny rozrost piersi (powiększanie) u mężczyzn. Powiększanie może być spowodowane przerostem tkanki gruczołowej lub tłuszczowej, lecz najczęściej stanowi formę mieszaną i jest spowodowane czynnikami endokrynnymi lub zewnętrznymi.

 • Operacja plastyczna brzucha

Plastykę powłok brzusznych wykonuje się w celu redukcji nadmiaru skóry oraz tkanki tłuszczowej, powstałych po przebytej ciąży, w wyniku procesu starzenia a także w wyniku znacznej utraty masy ciała u osób otyłych.

 • Korekcja blizn i usuwanie zmian nowotworowych

Zmiany występujące na skórze można usuwać lub korygować stosując różnego rodzaju plastyki miejscowe.

Ośrodek Chirurgii Plastycznej
ul. Merkuriusza Polskiego 23 a
30-698 Kraków