Hotel tworzą odrestaurowany zamek, w którym znajduje się 21 pokoi,w tym 6 o podwyższonym standardzie, oraz 2 skrzydła z 46 pokojami i 2 apartamentami. W części zamkowej podziwiać można zachowane elementy zabytkowej konstrukcji zamku, w tym częściowo odsłonięte XIII-wieczne fundamenty, wzdłuż których poprowadzono korytarz. Przestrzenie wspólne hotelu oferują najwyższy standard i wygodę. Wszystkie korytarze i części wspólne są klimatyzowane, co zapewnia pełny komfort latem.Recepcja hotelowa pełni funkcję wygodnego lobby, służącego także jako miejsce spotkań. Biblioteka w baszcie, z antresolą i wygodnymi fotelami, czy sala bilardowa to dodatkowe propozycje spędzania wolnego czasu podczas pobytu w Hotelu St. Bruno na Mazurach.

Restauracja otwarta została przez jednego z najwybitniejszych szefów kuchni – Grzegorza Labudę.

Serwowane są w niej wyśmienite dania modern polish cuisine, które łączą to co najlepsze w kuchni polskiej z trendami światowymi. Wszystkie produkty są codziennie dostarczane do restauracji od lokalnych i regionalnych dostawców. Karta dań zmienia się wraz z porami roku, zachowując równowagę pomiędzy tradycyjną kuchnią polską a kuchnią świata.
La Bibliotheque to kilka harmonijnie łączących się przestrzeni. Oryginalnie zaprojektowana sala restauracyjna ma ponad 9 metrów wysokości.
W przestronnym pomieszczeniu znalazło się miejsce na antresolę, na której zaaranżowano kameralne dwuosobowe stoliki.

Sala restauracyjna łączy się z przeszklonym pawilonem ogrodu zimowego. Jasno oświetlona dziennym światłem przestrzeń to świetne miejsce na dobry początek dnia – śniadanie.
Restauracja dysponuje także salą VIP z widokiem na Kanał Łuczański.
Z mogącej pomieścić 25 osób sali przez owalne okna podziwiać można pracę kucharzy, a sama salka jest świetnym miejscem na pokazy live cooking.

La Bibliotheque może przyjąć do 150 gości (we wszystkich salach).
Dziedziniec hotelowy przylegający do restauracji i ogrodu zimowego może posłużyć do organizacji przyjęć grillowych, pokazów, koncertów lub występów artystycznych.

Akademia to program Medi.SPA, którego cechą szczególną jest holistyczne podejście do pacjenta, łączące indywidualnie dopasowaną aktywność fizyczną, dietę, zabiegi relaksujące i estetyczne. Wygląd skóry i tempo jej starzenia się zależą bowiem od kondycji całego organizmu.

Akademia Anti-Ageing nastawiona jest na osiągnięcie trwałych rezultatów poprawy wyglądu i kondycji psychofizycznej.

Podstawą wdrożenia indywidualnego programu Akademii Anti-Ageing jest konsultacja lekarska, podczas której wykonane zostaną podstawowe badania diagnostyczne, takie jak badanie krwi, EKG, spirometria oraz ocena przy pomocy urządzenia Antera 3D stanu i potrzeb skóry. Na podstawie otrzymanych wyników lekarz i kosmetolog zaproponują pełny program zabiegów, aktywności i diety, który w całości zostanie zrealizowany w Medi.SPA.

W Akademii Anti-Ageing stosujemy urządzenie będące „złotym standardem” medycyny estetycznej – najnowszej generacji laser IPL Ellipse Multiflex, który umożliwia prowadzenie zabiegów fotoodmładzania skóry, regenerację skóry zniszczonej promieniami słonecznymi, zamykanie naczynek, leczenie zmian trądzikowy i bardzo efektywną epilację. Efekty zabiegów są bardzo szybko widoczne.
Nad bezpieczeństwem i doborem zabiegów czuwa lekarz dermatolog.

Zauważalnym efektem wdrożenia programu Akademii jest poprawa stanu i wyglądu skóry. Szybkie i widoczne efekty zapewniają najwyższej jakości kosmeceutyki, których indywidualny dobór zapewniamy w ramach programu Akademii. Medi.SPA dysponuje najnowszej generacji urządzeniem Eximia, które dzięki zastosowaniu ultraporacji kawitacyjnej i endoliftu szybko poprawia elastyczność i sprężystość skóry. Programy endolift dają możliwość prowadzenia zabiegów na nadzwyczaj wrażliwych obszarach wokół oczu i ust, na twarzy, szyi i dekolcie.