Awangardowa, opływowa obudowa zdecydowanie podnosi prezencję gabinetu kosmetycznego. Intuicyjny panel sterowania z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem umożliwia szybką i łatwą obsługę, która pozwoli na podniesienie jakości proponowanych usług.

Urządzenie posiada następujące funkcje:
– mikrodermabrazja
– ultradźwięki
– głowica ciepło – zimno
– peeling kawitacyjny
– sonoforeza
– mikromasaż

 

Mikrodermabrazja wykorzystuje naturalne właściwości złuszczające diamentów zawartych w głowicach dzięki temu szybko i bezboleśnie wykonamy zabieg przeciwzmarszczkowy. Urządzenie posiada podwójny filtr mikrodermabrazji oraz stalowe dysze do głowic.

Peeling kawitacyjny dzięki technologii ultradźwiękowej bezpoleśnie oczyści skórę z zanieczyszczeń, poprawi mikrokrążenie, rozjaśni przebarwienia oraz wzmocni metabolizm komórkowy.
Przy użyciu szpatuły od peelingu kawitacujengo (odwracając metalową końcówkę drugą stroną) można również wykonać sonoforezę, czyli wtłaczanie substancji aktywnych za pomocą ultradźwięków w komórki naskórka.

Zabieg z użyciem ultradźwięków działa stymulująco na procesy regeneracji w skórze. Fale dźwiękowe pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu i innych ważnych włókien, będących rusztowaniem skóry. Przyspieszają także metabolizm i poprawiają napięcie skóry. Ultradźwięki dają rewelacyjne efekty w walce ze zmarszczkami oraz bliznami, nie tylko potrądzikowymi, ale także pooperacyjnymi (np. po cesarskim cięciu). Związane jest to z dużym wpływem ultradźwięków na tkankę łączną.

Głowica ciepło-zimno posiada system chłodzenia, który łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry, wzmacnia rozszerzone naczynia krwionośne, niweluje drobne zmarszczki odpręża napięte mięśnie.
System ogrzewania, stosowany jest przed zabiegiem w celu rozszerzenia naczyń krwionośnych i lepszego wchłaniania substancji odżywczych.

Do urządzenia dołączona jest ochronna, stalowa walizeczka na akcesoria.

W skład urządzenia wchodzą:
– baza
– diamentowe głowice do mikrodermabrazji 9 szt. o różnej wielkości i gradacji
– dysze do głowic 3 szt.
– wężyk do mikrodermabrazji
– opakowanie filtrów siateczkowych
– głowice do ultradźwięków 3 szt.
– młotek ciepło – zimno
– szpatuła do kawitacji
– przewód zasilający
– instrukcja
– gwarancja
– stalowa walizeczka na akcesoria

Dane techniczne:
– napięcie 220-240 V / 50-60 Hz
– moc 100 W
– głowica ciepło-zimno – temperatura minimalna 10-15 st.C, maksymalna 34-39 st.C
– częstotliwość peelingu kawitacyjnego 25-28kHz
– współczynnik wypełnienia sonoforezy 30-80%
– częstotliwość ultradźwięków 1MHz
– współczynnik wypełnienia ultradźwięków 80%
– moc siły ssącej mikrodermabrazji 65cmHg
– wymiary urządzenia dł. 48 x szer. 31 x wys. 13 cm