Zdrowie

Dlaczego warto kupić kołdrę obciążeniową od Huggymoon?

kołdry obciążeniowe od huggymoon

grafika przekazana przez partnera

W ostatnim czasie nie da się nie zauważyć, że coraz większym zainteresowaniem cieszy się kołdra obciążeniowa. Jest idealnym wyborem wśród miłośników bezkompromisowego relaksu. Można ją dopasować do własnych potrzeb oraz przekonań. Nie ma co zwlekać, zadbaj o zdrowy i dobry sen z kołdrami od marki huggymoon!

Czym są kołdry sensoryczne?

Kołdra sensoryczna, zamiennie nazywana obciążeniową, to rewelacyjny produkt, który jednocześnie działa jak standardowa kołdra, a przy okazji dociąża ciało człowieka podczas snu. Jest to praktycznie niewyczuwalne podczas snu. Zazwyczaj wnętrze takiego produktu wypełnione jest granulatem szklanym, a w przypadku bardziej ekologicznych klientów — pestkami wiśni, pestkami winogron czy łuską gryki. Użytkownicy, którzy decydują się na takie kołdry obciążeniowe od huggymoon, mogą jednocześnie cieszyć się komfortem snu, zmniejszeniem częstotliwości epizodów bezsenności, a także przewiewnością materiału oraz możliwością stosowania takiego okrycia o każdej porze roku. Latem kołdra ochroni od napierającego ciepła z zewnątrz, natomiast zimą ochroni przed chłodem. Co ciekawe, wszystkie użyte materiały są antyalergiczne, dzięki czemu nie ma możliwości, aby kołdra nie sprawdziła się u alergików.

Komu warto polecić kołdry obciążeniowe od huggymoon?

Zastanawiasz się, dla kogo produkowane są nasze kołdry? Produkty huggymoon sprawdzą się przede wszystkim tam, gdzie są realne problemy ze snem. Bardzo często decydują się na nie osoby z bezsennością, z zaburzeniami lękowymi, silnym stresem czy ADHD. Kołdry sensoryczne to klucz do sukcesu, jeśli klient cierpi na rozmaite schorzenia kręgosłupa. Przeprowadzane przez naukowców badania wykazały, że kołdra obciążeniowa chroni przed wystąpieniem udaru mózgu, zawału serca czy cukrzycy typu II. Jeśli jesteś osobą, której maksymalnie zależy na zdrowiu, koniecznie zdecyduj się na kołdrę sensoryczną od huggymoon.

Huggymoon — kołdry i nie tylko!

Choć marka huggymoon skupia się na tworzeniu nietuzinkowych, skutecznych i jakościowych kołder sensorycznych, nie jest to jedyny produkt w ich ofercie. W asortymencie marki znajdziesz poduszkę typu basic w dwóch rozmiarach. Poduszka ta dedykowana jest osobom, które mają już dość standardowych poduszek z pierza czy poliestrowych, które wcześniej czy później tracą na sprężystości. Poduszka od huggymoon szyta jest w Polsce, a jej wypełnienie stanowi wypełniacz silikonowy. Dzięki niemu podusza gwarantuje użytkownikowi maksymalną wygodę podczas snu. 

Poza poduszką marka szyje poszewki wysokiej jakości oraz poduszki ciążowe i opaski obciążające na oczy. Huggymoon to firma, która istnieje na rynku od ponad 16 lat i cieszy się niebywałą popularnością. Wszystko to za sprawą skuteczności ich wyrobów, które odmieniły sen już niejednego człowieka. Nie zwlekaj, koniecznie sprawdź naszą ofertę na stronie https://huggymoon.eu/, a na pewno znajdziesz coś idealnego dla siebie, partnera czy dla swoich dzieci. A może w oko wpadnie Ci nasz produkt i zdecydujesz się podarować go w ramach prezentu komuś bliskiemu?

Dodaj komentarz