Dlaczego mężczyzna próbuje ci narzucić ubiór

Relacje damsko-męskie bywają często skomplikowane. Kobiety narzekają często na męską apodyktyczność i chęć narzucania własnego zdania. Współczesna Polka pragnie sama decydować o swoim życiu. Ceni sobie niezależność. Dlaczego mężczyzna próbuje ci narzucić ubiór?

Chce, abyś przestała przykuwać uwagę innych

Niektórym facetom brakuje pewności siebie. Uważają oni, że pierwszy lepszy facet jest w stanie im odbić kobietę. Jak temu zapobiec? Panowie wybierają dość pokrętną drogę, bo wmawiają kobietom, że świetnie wyglądają w jakimś elemencie garderoby, który jest dla nich skrajnie nieatrakcyjny. Np. długonogiej kobiecie mogą proponować długie jeansy, aby zakryć jej atut. Panie z większym biustem mogą z kolei usłyszeć od swoich partnerów, że najlepszy jest dekolt typu halter etc. Faceci potrafią też zrobić wiele, by zohydzić ci twoją ulubioną część garderoby. Mogą mówić, że wyglądasz w niej źle lub często naciskać, abyś przestała w niej chodzić. Pod wpływem ich marudzenia wiele pań rzeczywiście zakłada coś innego, by mieć wreszcie święty spokój. To spory błąd. Gdy mężczyzna dostrzeże, że pozwalasz sobą manipulować, to chętnie to wykorzysta przy innej okazji.

Chce spełnić swoją fantazję erotyczną

Czasem jest też tak, że ten dziwaczny strój działa na niego jak afrodyzjak. Pobudza jego wyobraźnię i wywołuje pożądanie. Panowie miewają różne fantazje erotyczne, dlatego też nie powinna nas dziwić rozpiętość strojów. Od zestawu grzecznej uczennicy na pejczu i lateksowych spodniach skończywszy. Tutaj można się zastanowić, na ile taki element garderoby zakładany czasem w sypialni odpowiada twoim preferencjom.

Uważa, że świetnie w tym wyglądasz

Mężczyźni mają często zupełnie inny gust niż my. Tutaj trzeba przywołać program z TVN Style, gdzie najpierw partner, a dopiero później stylistka dobiera odpowiedni strój. Panowie bardzo często łączą ze sobą dziwne kolory i dziwne elementy garderoby. Większość z nas tak by się nie ubrała nawet na spacer z psem.  On może uważać, że jakaś rzecz świetnie podkreśla wybrany element twojego ciała, a ty możesz mieć na ten temat zgoła odmienne zdanie.

Sprawdza twoją reakcję

Czasem jest to też sprawdzanie, na ile można sobie pozwolić w relacji z konkretną kobietą. Czy za próbę narzucania swojego zdania zostanie się zbesztanym, czy też jest to osoba łatwa do manipulowania, całkowicie pozbawiona charakteru. Wbrew pozorom panie, którymi łatwo dyrygować, wcale nie są atrakcyjne dla mężczyzn. Łatwo mieć to na uwadze i nosić to, co nam się podoba.