Concept AB to utalentowani ludzie z silną pasją do udziału w światowej klasy projektach i okazji do wyrażania swoich talentów i doświadczeń.

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2001, Concept AB zdobył reputację firmy projektowejdla wiodących luksusowych hotelarzy, deweloperów i operatorów restauracji premium. Prowadzona przez założycieli Ed Ng oraz Terence Ngan, Concept AB jest powszechnie uważana za jednego z najbardziej dynamicznych, przyszłościowych i międzynarodowych studiów projektowych w Azji.contemporary-spa-10

Concept AB Lista klientów Four Seasons, Mandarin Oriental, Shangri-La Hotels & Resorts, W Hotels, Marriott International, Swire Properties i Land Henderson natomiast spółki obejmują różnorodne projekty w Azji i na Bliskim Wschodzie.ab-concept-3

Z siedzibą w Bangkoku, Concept AB ma ponad 60 członków zespołu, zawierając prawie tuzin narodowości. Przy tak wielu twórczych wpływach Concept AB przynosi międzykulturowy pogląd designerski. Każdy projekt wzbogacony jest o ocenne zarówno wschodnie jak i zachodnie tradycje projektowe.

Concept AB filozofia projektowania opiera na trzech fundamentach:

Architektoniczny instynkt,który jest wyrazisty w swojej formie i praktyczny w swoich funkcjach. Projekty wykazują głębokie uznanie dla struktury, formy i proporcji.

Kultura i rzemiosło
Skomplikowane detale, luksusowe materiały, bogate faktury i oryginalne wzory na miarę ucieleśniają każdy projekt.

Wyczucie wnętrza
Projekty, które inspirują zespół, angażowane są intuicyjnie z wnikliwym wyczuciem miejsca i ponadczasowej elegancji.