Hotel Grand Villa Cora mieści się 2 km od centrum Florencji oraz dworca kolejowego Santa Maria Novella, który to oferuje bezpłatny parking. Hotel Grand Villa Cora to XIX-wieczne dzieło sztuki. W pobliżu hotelu znajduje się park z odkrytym basenem, Galeria Uffizi oraz przystanek autobusowy.
 
Grand Villa Cora urządzony jest z niezwykłym smakiem. Wystrój wnętrz oparty został na klasycznym stylu – w hotelu znajdują się liczne zabytkowe meble. W każdym klimatyzowanym pokoju znajduje się telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, minibar, a także darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu.
 
Oprócz atrakcji, którymi można nacieszyć oko Hotel Grand Villa Cora oferuje również atrakcje, które pozwolą nacieszyć nasze kubki smakowe. Hotelowa restauracja ma w swych kartach wiele dań kuchni włoskiej, a szczególnie potrawy i wina z Toskanii. W hotelu znajduje się również bar, który oferuje zimne i ciepłe przekąski.
 
Dodatkowo warto również wspomnieć o doskonałym centrum odnowy biologicznej w którym znajduje się sauna, łaźnia turecka i centrum fitness. Goście mają również dostęp do masaży i zabiegów kosmetycznych.
 
[nggallery id=4]