Centrum Chirurgii Plastycznej Malia jest kontynuacją tradycji Ośrodka Chirurgii Plastycznej przy ul. Marszałkowskiej, gdzie ponad 40 lat temu były wykonywane pierwsze operacje estetyczne w Warszawie oraz gdzie zaczęto leczyć w zakresie dermatologii kosmetycznej. Dzięki usługom najwyższej jakości szybko Ośrodek Chirurgii Plastycznej stał się znany w kraju i zagranicą.

W Centrum od lat współpracują specjaliści chirurdzy plastycy i dermatolodzy, co umożliwia podejmowanie kompleksowego leczenia i wykorzystanie najnowszych dostępnych terapii. Daje to pacjentom poczucie bezpieczeństwa i profesjonalną opiekę.

Wieloletnie doświadczenie operacyjne, znajomość i stosowanie nowoczesnych i sprawdzonych metod leczenia przyciągają do Centrum kolejne pokolenia pacjentów z kraju i z zagranicy.

Jedną z pierwszych placówek w Warszawie, gdzie zaczęto wykonywać operacje estetyczne i leczyć w zakresie dermatologii kosmetycznej był Ośrodek przy ul. Marszałkowskiej 84/92 – znany od lat 60-tych ubiegłego wieku.

Tradycją Ośrodka jest współpraca ze znakomicie wyszkolonymi specjalistami, którzy zawsze osiągają świetne wyniki operacyjne. Doświadczenie lekarzy i pielęgniarek oraz troskliwa opieka pooperacyjna zapewniają bardzo dobre wyniki leczenia.

Pacjenci są zadowoleni i przekazują informacje o tym innym, dzięki czemu liczba chętnych poddających się zabiegom ciągnie rośnie. Właśnie m.in. z tego powodu zdecydowano się na uruchomienie nowej kliniki przy ul. Gen. J. Zajączka 11, z dużą, nowocześnie wyposażoną i klimatyzowaną salą operacyjną oraz salą pooperacyjną i salą pobytową, co zapewnia odpowiedni komfort leczenia.

Dodatkowym atutem jest starannie dobrana kolorystyka wnętrz i elementów dekoracyjnych, które korzystnie wpływają na samopoczucie odwiedzających nas pacjentów.

O działalności

Najwięcej zabiegów w Centrum wykonywanych jest z zakresu chirurgii estetycznej. Są to zabiegi usuwające defekty wyglądu spowodowane upływem czasu i zabiegi korygujące mankamenty urody.

Operacje

Doświadczony personel medyczny wykonuje zabiegi odsysania tkanki tłuszczowej, które modelują sylwetkę. Uznaniem cieszą się także zabiegi przeszczepu tkanki tłuszczowej na twarz, celem poprawienia wyglądu i odmłodzenia. Jest to nowość, którą pacjentki oceniają jako wyjątkowo korzystny zabieg.

W przypadku chirurgii ręki większość operacji wykonuje znakomity specjalista w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej i mikrochirurgii – dr n. med. Marek Molski.

Z zakresu chirurgii ogólnej Centrum przeprowadza operacje żylaków i przepukliny. Żylaki leczy także nieoperacyjnymi środkami obliterującymi.

W Centrum przeprowadzane są również zabiegi laryngologiczne, obejmujące korekcję krzywej przegrody nosa, usuwanie polipów, operacje zatok szczękowych oraz usuwanie migdałków podniebiennych.

Ponadto, Centrum prowadzi szeroką działalność w zakresie dermatologii estetycznej.

Wykaz lekarzy przyjmujących w Centrum Chirurgii Plastycznej.

Chirurgia plastyczna

dr Maria Sowa-Molska dr n. med. Marek Molski dr n. med. Stefan Jaworski dr Maria Kociszewska dr Halina Berońska-Kulicka dr Sylwia Daniluk dr Łukasz Ulatowski dr Maciej Kulicki dr Kamil Pietrasik

Dermatologia

dr n. med. Maciej Krajewski dr n. med. Bartłomiej Kwiek dr n. med. Łukasz Preibisz

Chirurgia ogólna

dr Zbigniew Salamon

Laryngologia

dr Małgorzata Sznajder