targi urody

W dniach 11-12 października 2014 roku w Gliwicach w Hali Widowiskowej „Górnych Wałów” odbędą się wyjątkowe targi dla miłośników sztuki wizażu.

„Beauty Expo” to trwająca przez cały weekend impreza poświęcona różnego rodzaju produktom i usługom za zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetologii, profilaktyki i terapii otyłości, pielęgnacji i stylizacji włosów, makijażu i wizażu, masażu i fizjoterapii, stylizacji paznokci, perfumerii, dietetyki, suplementacji, fitnessu, etc.

Skorzystaj z profesjonalnych usług

Targi te są wyjątkową szansą na wypróbowanie ogromu preparatów oraz skorzystania z usług kosmetycznych na własnej skórze. Będzie z czego wybierać – dla chętnych czekają usługi kosmetyczne, fryzjerskie i możliwość uczestnictwa w wielu warsztatach, które będą okazją do gromadzenia profesjonalnej wiedzy.

 Odkryj piękno w Gliwicach

„Beauty Expo” odwiedzać będzie można w godzinach 10:00-18:00. Impreza odbędzie się w nowoczesnej, klimatyzowanej hali w centrum miasta, z bezpłatnymi parkingami, czyli na ul. Górnych Wałów 29 – za Liceum Ogólnokształcącym nr 5.

 Jest ona przeznaczona nie tylko dla producentów i profesjonalnych firm, lecz przede wszystkim dla klientów ceniących nowatorskie produkty i skuteczność oferowanych usług.  W trakcie Targów zorganizowane zostaną Mistrzostwa Makijażu, zaś dla przybyłych gości zostanie przygotowany wyjątkowy konkurs z nagrodami.