Moda

Wielka wyprzedaż w Yvette!

Wielka wyprzedaż w Yvette

Do 15 maja potrwa wyprzedaż ubrań luksusowej marki dla kobiet Yvette. Jest to świetna okazja na uzupełnienie wiosennej garderoby, ponieważ cały asortyment, wraz z nową kolekcją jest przeceniony aż o 20%!

sukienka koszulowa

Czasy dresów jako ubrania jedynie domowego czy sportowego odeszły już bezpowrotnie, a udowadniają nam to świetnie wykonane komplety Yvette. Do hitów tegorocznej wyprzedaży, idealnie współgrających z tegorocznymi trendami, możemy zaliczyć bluzy i komplety dresowe, dostępne w wielu kolorach i wzorach.

elegancki kombinezon

Na uwagę zasługują również kombinezony, będące idealnym rozwiązaniem dla aktywnych kobiet, które nie mogą poświęcać wiele czasu na dobieranie pojedynczych elementów stylizacji, a jednocześnie chcą się wspaniale prezentować.

czarna koszula oversize

Warto wspomnieć również o szerokim asortymencie oversizowych koszul zaproponowanych przez markę. Mogą być one noszone w formie sukienki, albo dłuższej bluzki. Klasyczna, biała koszula ze złotymi guzikami będzie również świetnie wyglądała zawiązana w pasie – doda jej to lekkości i mniej formalnego charakteru.

chabrowy komplet dresowy

O marce:

Marka Yvette powstała w 2018 roku z myślą o tworzeniu ubrań dla kobiet pewnych siebie, które nie mają obaw przed podkreślaniem własnej kobiecości. W ofercie sklepu znajdują się między innymi kombinezony, bluzki oraz komplety dresowe, a wszystko uszyte jest z najlepszej jakości materiałów od polskich producentów. Ubrania dopełnione są subtelnymi, oryginalnymi dodatkami wykonanymi z olbrzymią dbałością o szczegóły. Marka ubiera kobiety ambitne i świadome własnej wartości, które chcą dobrze wyglądać niezależnie od okoliczności. Każda kolekcja Yvette jest ukłonem w stronę kobiecego piękna, które może mieć wiele twarzy – stąd w sklepie znajdują się zarówno koktajlowe kreacje, jak i bardziej casualowe propozycje.

Marka Yvette

Więcej informacji o marce można znaleźć na  https://yvette.store/, a także na Instagramie https://www.instagram.com/yvette.store/  oraz stronie FB sklepu https://www.facebook.com/YvetteStore.

Dodaj komentarz