New Body Clinic to miejsce kameralne, gdzie komfort Klienta jest najważniejszy. Łączy w sobie nowoczesne strefy: pielęgnacji twarzy, ciała oraz tradycję i korzenie Spa, czyli orientalną strefę masaży i rytuałów. W strefie twarzy polecamy zabiegi pielęgnacyjne, złuszczające oraz modelujące okolice twarzy, szyi i dekoltu. Strefa pielęgnacji ciała to zabiegi z wykorzystaniem urządzeń najwyższej technologii – modelujących, ujędrniających i wyszczuplających sylwetkę, skuteczne także w walce z cellulitem oraz liftingujących.

Nasza oferta to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą trwale skorygować sylwetkę i nie poddać się upływowi czasu. W strefie masaży i rytuałów proponujemy zabiegi orientalne, tropikalne i słowiańskie w nowoczesnym wydaniu. Pomogą one nabrać sił witalnych, przyniosą relaks i ukojenie.

Kobietom w ciąży polecamy zabiegi relaksacyjne i upiększające, które pozwolą zachować dobry nastrój, wyglądać atrakcyjnie oraz doskonale znieść ciążę. Nasza oferta manicure i pedicure pozwoli zadbać kompleksowo o piękny wygląd dłoni i stóp, a dzięki małym rybkom Garra Rufa, zwanym również Doktorem Rybką lub Rybką Kosmetologiem, skóra stanie się delikatna, zdrowa i gładka.

Nasi Klienci nie wyjeżdżając z miasta mogą zadbać o piękno i kondycję ciała, odpocząć oraz poprawić nastrój. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami, którzy przygotują program zabiegów dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego z klientów.

Jeśli nie masz pomysłu na podarunek dla pracownika, partnera biznesowego lub bliskiej Ci osoby proponujemy doskonałe rozwiązanie – bony upominkowe na wybrany zabieg lub dowolną kwotę. Oferujemy również możliwość organizacji spotkań biznesowych, integracyjnych, w gronie przyjaciół, wieczorów panieńskich oraz kawalerskich.