Moda

Modna biżuteria w dobrej cenie

Modna biżuteria w dobrej cenie

Zdjęcie autorstwa Castorly Stock z Pexels

Trendy w branży jubilerskiej zmieniają się dość dynamicznie. Kobiety, które interesują się modą i pragną wyglądać stylowo, nie zawsze mogą pozwolić sobie na zakup niezwykle modnego naszyjnika wykonanego ze srebra czy złota. Generuje to bowiem spore koszty, a wspomniany element biżuteryjny i tak za chwilę stanie się passe. W takiej sytuacji świetnie sprawdza się modna biżuteria w dobrej cenie.

Biżuteria na różne okazje

My, kobiety, lubimy mieć wybór. Zazwyczaj nie poprzestajemy na jednym naszyjniku czy pierścionku. Biżuterię dobieramy bowiem do swojego nastroju, obowiązujących trendów i stylizacji, w jakiej pragniemy wyjść z domu. Jednego dnia bardziej pasują nam złote kolczyki, a drugiego srebrne. Do bluzki z dekoltem typu serek potrzebujemy dłuższego naszyjnika, który dodatkowo zaakcentuje tę część naszego ciała. Natomiast do lekko wyciętego dekoltu o zaokrąglonym kształcie założymy grubszy i krótszy łańcuch.  Czasem chcemy rozświetlić swoją twarz po nieprzespanej nocy, sięgając po kolczyki ze świecidełkami. Natomiast w pracy stawiamy na minimalistyczną biżuterię, która jest zgodna z obowiązującym dress code`em. Jak widać, potrzebujemy różnych kolczyków, naszyjników i pierścionków.  Biżuteria z metali szlachetnych nie jest tania.  Jej zakup często stanowi mocne obciążenie dla naszego budżetu, dlatego stawiamy raczej na klasykę, która nieprędko wyjdzie z mody. Na szczęście można podążać za trendami, nie wydając na nie majątku.

Biżuteria na różne okazje
Zdjęcie autorstwa Leah Kelley z Pexels

Dynamicznie zmieniające się trendy w branży jubilerskiej

Trendy w branży odzieżowej i jubilerskiej zmieniają się jak w kalejdoskopie. Jednego sezonu nosimy wyłącznie złoto, drugiego musimy wymienić zawartość swojej szkatułki na srebro.  Raz stawia się na grube łańcuchy, by po chwili ustąpiły one miejsca subtelnej biżuterii, która kojarzy się z delikatnością i kobiecością. Większość z nas nie może sobie pozwolić na zakup modnej biżuterii wykonanej ze szlachetnych kruszców. Na szczęście dziś mamy do czynienia z ogromnym wyborem w tym zakresie. Na rynku jest obecna również modna biżuteria w dobrej cenie, która na pierwszy rzut oka w niczym nie ustępuje tej ekskluzywnej. Doskonale sprawdza się zatem przy tworzeniu stylizacji.

trendy w branży jubilerskiej
Zdjęcie autorstwa Leah Kelley z Pexels

Modna biżuteria w dobrej cenie

Galeria zakupów internetowych Lunzo.pl pośredniczy w zakupie wielu ciekawych modeli biżuterii. Jeśli zajrzysz na jej stronę, przekonasz się, że stylowy zegarek czy bransoletka nie muszą kosztować majątku. Można je kupić za kilka, kilkanaście, góra kilkadziesiąt złotych.  Szczególnej uwadze polecamy zestaw damski, który tworzy zegarek i bransoletka z klejnotem. Prezentuje się on bardzo ekskluzywnie, wygląda na dość drogi, podczas gdy płacimy za niego nieco ponad 26 zł.  W sieciówce za podobny zestaw damski zapłaciłybyśmy nawet 100 zł, chociaż wcale nie byłby on wykonany z materiałów lepszej jakości. Tej wiosny niezwykle modne są kwiaty. Nosimy je w postaci printów na sukienkach i koszulach, ale też w biżuteryjnym wydaniu.  Na stronie galerii zakupów internetowych Lunzo.pl znajdziesz damski zegarek na rękę z kwiatami w 8 różnych wariantach kolorystycznych.  Jego cena jest zbliżona do wyżej wspomnianego modelu z bransoletką.  Kolorem tego sezonu jest jasny fiolet, który został określony mianem liliowego. Za pośrednictwem Lunzo.pl możesz zamówić naszyjnik z ametystem za 12 zł z groszami.  Wciąż bardzo modne pozostają naszyjniki, które składają się z kilku łańcuszków różnej długości z wisiorkami. Takie również znajdziesz na Lunzo.pl za kilkanaście złotych.  Wspomniana biżuteria, choć jest stosunkowo tania, została starannie wykonana, przez co na pierwszy rzut oka prezentuje się dość ekskluzywnie.

biżuteria w dobrej cenie
Zdjęcie autorstwa Valeriia Miller z Pexels

Dlaczego nie warto przepłacać za biżuterię?

Biżuteria z metali nieszlachetnych jest dostępna w wielu popularnych sieciówkach. Wprawdzie wciąż stanowi alternatywę dla kosztownych dodatków wykonanych ze srebra, złota czy platyny, ale kupując ją, przepłacamy. Popularne sklepy odzieżowe sprowadzają tanią biżuterię z krajów azjatyckich, gdzie kupują ją za niewielkie pieniądze. Następnie doliczają sporą marżę i sprzedają towar ze sporym zyskiem. Galeria zakupów internetowych Lunzo.pl oferuje często ten sam towar w dużo bardziej atrakcyjnej cenie. Nie odbiega on jakością od biżuterii z popularnych sieciówek. Lunzo.pl pośredniczy między kupującymi a dostawcami z Azji. Korzystając z usług wspomnianej strony internetowej, unikasz kosztów przesyłki. Towar zostanie do ciebie dostarczony za darmo za pośrednictwem Poczty Polskiej, niezależnie od wartości zamówienia, możesz nawet kupić parę kolczyków za 8 zł. To bardzo opłacalne rozwiązanie, ponieważ możesz w ten sposób zweryfikować jakość modnej biżuterii w korzystnej cenie.  W przypadku, gdy towar nie zostanie dostarczony, a dzieje się tak naprawdę sporadycznie, Lunzo.pl zwróci ci poniesione koszty.

Dlaczego nie warto przepłacać za biżuterię
Zdjęcie autorstwa Anastasia Shuraeva z Pexels

Dodaj komentarz