W branży wraz z nowymi metodami pojawiają się również nowe urządzenia. Rynek wymaga od producentów, żeby ich urządzenia były mocniejsze, zgrabniejsze, wydajniejsze i skuteczniejsze. Takim właśnie produktem jest KRYOKONTUR.
 

Czym jest KRYOKONTUR?

Jest to urządzenie niemieckiej firmy Ergomed. Zostało ono stworzone do przeprowadzania profesjonalnych zabiegów kriolipolizy. KRYOKONTUR zmienia oblicze kriolipolizy i ustanawia nowe standardy w tej dziedzinie. Producenci widząc niezadowolenie z innych urządzeń i ich ograniczenia postanowili stworzyć coś lepszego, coś czego jeszcze do tej pory na rynku medycyny estetycznej nigdy nie było.
 
KRYOKONTUR jest urządzeniem, które przy pomocy kriopolizy pozwala na trwałą redukcję tłuszczu. Jego skuteczność sięga 100%! Wystarczy przeprowadzić trwający godzinę zabieg, by zmniejszyć np. obwód brzucha o 5 do 7 cm. Czyż nie jest to naprawdę zadziwiające?
 
Zdarza się, że pionierskie technologie często nie są do końca dopracowane i w pełni bezpieczne. W przypadku KRYOKONTUR jest zupełnie inaczej. Urządzenie posiada wszelkie dopuszczenia i certyfikaty bezpieczeństwa. Co więcej jest ono urządzeniem medycznym, więc może być stosowane w gabinetach medycyny estetycznej, a nie tak jak wiele innych urządzeń zaledwie w gabinetach kosmetycznych.
 

Czy KRYOKONTUR naprawdę jest tak innowacyjnym rozwiązaniem?

Z całą pewnością tak. Jest tak dlatego, że producenci tego urządzenia, firma Ergomed, postanowili, że nie będzie korzystała do produkcji KRYOKONTUR z technologii już dostępnej, takiej z której korzystają wszyscy inni. Technologia Peltier jest dobra, ale posiada wiele ograniczeń. A przecież KRYOKONTUR powstał właśnie po to, aby te ograniczenia przełamywać. I tak firmie Ergomed udało się rozwiązać liczne problemy z którymi konkurencja nigdy nie była w stanie sobie poradzić.
 
Urządzenie KRYOKONTUR pozwala między innymi na:

  • przeprowadzanie wysoce skutecznych zabiegów nawet na ograniczonych obszarach,
  • sprowadzanie ilości zabiegów do zupełnego minimum,
  • przeprowadzanie bezbolesnych zabiegów,
  • uzyskiwanie odpowiedniego naciągnięcia skóry,
  • osiąganie widocznych i zadowalających efektów już po jednym zabiegu,
  • pomiar dokładnej temperatury w tkance tłuszczowej w trakcie zabiegu,
  • zachowanie gładkiej i równej skóry,
  • zminimalizowanie okresu rekonwalescencji,
  • przeprowadzanie zabiegów na obszarach zarówno niepoddających się zassaniu, jak np. bryczesy jak i na obszarach bardzo wrażliwych – np. wewnętrzna strona ud

 

Efekty?

1 2 3