Dziecinne męskie zachowania, które świadczą o tym, że mu się podobasz

Czasem faceci doprowadzają nas na skraj wytrzymałości nerwowej. Zastanawiamy się, za jakie grzechy musimy się użerać z kimś, kto zachowuje się tak niedojrzale i na dodatek niczego nie rozumie, gdy zwracamy mu uwagę. Dziecinne męskie zachowania, które świadczą o tym, że mu się podobasz.

Zakładanie lewych kont na Instagramie

Niektórzy faceci zakładają lewe konta, by pisać z nich do dziewczyny, która im się podoba. Nie jest to jednak zachowanie jedynie nastolatków. Nawet 30-latkowie potrafią zrobić coś tak głupiego. Trudno stwierdzić, na co liczą. W końcu kobieta jest na tyle inteligentna, że bez trudu wpadnie na to, że to konto jest lewe. Faceci nie umieją zadbać o drobiazgi, które stwarzają odpowiednie pozory. Zdjęcie profilowe znanego aktora, 5000 obserwowanych kont przy 25 obserwatorach, wszystko to wygląda podejrzanie i żałośnie. Poza tym, która kobieta jest na tyle głupia, by pisać wprost o swoim życiu z jakimś lewym kontem, które się do niej odezwało. Toż byłby czysty ekshibicjonizm.

Wypytywanie o eks

Jeśli facet z uporem maniaka pyta cię o przeszłość seksualną i twoich eks, to nie tylko nie ma taktu, ale też zachowuje się dziecinnie. O pewnych rzeczach po prostu się nie rozmawia. Co takiego ma wnieść ta rozmowa? Raczej wywoła kompleksy u samego zainteresowanego, bo nawet jeśli ona miała jednego faceta przed nim, to przecież mógł być lepszy.

Odpowiadanie złością na najdrobniejszą krytykę

Zapewne większość z nas to zna. Ty mu mówisz, że masz dość jego spóźnień. On zamiast obiecać poprawę czy przeprosić, wyskakuje z tekstami pt.  nie jesteś taka ładna, w głowie ci się poprzewracało, że masz wobec mnie takie wymagania. Jak głosi stare przysłowie, uderz w stół, a nożyce się odezwą. Kobieta domagała się tylko szacunku dla swojego czasu. Takie same wymagania postawiłaby przed panem z gazowni czy koleżanką z pracy. Skoro on sam wspomina o atrakcyjności, to znaczy, że ona mu się bardzo podoba, stąd taki przytyk na uzasadnioną krytykę.

Wydzwanianie w środku nocy z pytaniem: co tam?

Niektórzy faceci wydają się nie znać zegarka. Dzwonią często w środku nocy, by zapytać nas o to, co porabiamy. Myślisz, że on jest niespełna rozumu? Nic bardziej mylnego, on to robi celowo, bo jest zazdrosny i chce sprawdzić, czy śpisz grzecznie w swoim łóżku, czy bawisz się z innym.

Głupie męskie testy

Mówi się, że to kobiety testują facetów, aby wybrać dla siebie najlepszego partnera. Tymczasem okazuje się, że to problem wielu mężczyzn. On może ciągle ci o czymś wspominać, np. o tym, że zastanawia się nad przeprowadzką, lubi chodzić na ryby, lubi kobiety w czerwieni.  Czeka aż na to zareagujesz, czy będziesz go zatrzymywać w mieście, czy wprosisz się na połów, czy pomalujesz usta czerwoną szminką. Wbrew pozorom, współcześni faceci są bardzo niepewni siebie i sprawdzają, czy nam na nich zależy w dość niekonwencjonalny sposób.