Lifestyle

Miejsca, których nie warto wybierać na pierwszą randkę

Miejsca, których nie warto wybierać na pierwszą randkę

Pierwsza randka ma na celu ogólne poznanie drugiej osoby. Po niej decydujemy, czy w ogóle chcemy umówić się ponownie z daną osobą.  Przedstawiamy miejsca, których nie warto wybierać na pierwszą randkę.

Mieszkanie jednego z was

Nigdy nie umawiaj się na pierwszą randkę w mieszkaniu jednego z was. Nie wiesz bowiem, z kim masz do czynienia. Facet może okazać się świrem, złodziejem lub zboczeńcem. Musisz być ostrożna, bo może cię okraść, uwięzić, pobić, zgwałcić lub okaleczyć. Ze względów bezpieczeństwa wybieraj miejsca publiczne. Pamiętaj, że kolacja u niego w domu zazwyczaj stanowi zakamuflowane zaproszenie na seks. Jeśli chce pójść na kolację, to tylko do restauracji.

Las i odludne miejsca

Często uważamy, że randka na łonie natury jest niezwykle romantyczna. Jest  w tym sporo prawdy, ale na początku znajomości lepiej wybierać często uczęszczane parki oraz skwerki. Na wypad do lasu w ramach randki jeszcze przyjdzie czas. Pamiętaj, że nie znasz tego faceta i nie wiesz, czy nie jest seryjnym gwałcicielem.

Kino

Na pierwszą randkę nie należy też umawiać się do kina. Owszem, to miejsce publiczne, w którym jesteśmy bezpieczne, ale też nie ma w nim możliwości nawiązania rozmowy. A przecież o to właśnie chodzi w pierwszej randce, aby dowiedzieć się więcej o facecie. Kim jest, jaki ma charakter, gdzie pracuje, czym się interesuje, czy pali etc.  W kinie tych informacji nie zdobędziesz.

Kawiarnia w centrum handlowym

Kawiarnia to dobre miejsce na pierwszą randkę. Jeśli on okaże się agresywny, z pewnością pomoże ci obsługa. Nie będziesz zdana tylko na siebie. Musisz jednak pamiętać, że kawiarnia w centrum handlowym ma swoją specyfikę. Jest w niej głośno, przez co trudno się rozmawia.

Basen

Basen to miejsce publiczne, gdzie można się dobrze bawić, jednak tutaj dużą przeszkodę stanowi ubiór. Nie każda kobieta czuje się komfortowo, paradując przed nowo poznanym facetem w bikini. Ono sporo obnaża, a poza tym stwarza erotyczną atmosferę. Na basen nie wykonasz też pełnego make upu.

Sauna

Pobyt w niej także wiąże się z intymnością oraz odsłanianiem sporej części ciała. To nie jest dobre miejsce na pierwsze randki, ponieważ stwarza poczucie skrępowania oraz rodzi erotyczne napięcie.

Dodaj komentarz