Lifestyle

Jakie osoby warto odpuścić sobie na etapie randek?

Jakie osoby warto odpuścić sobie na etapie randek

Randkowanie nie zawsze oznacza wstęp do związku, należy traktować je z lekkim przymrużeniem oka. Może się okazać początkiem czegoś wspaniałego, jednak na ogół prowadzi do określenia, czy druga osoba nam odpowiada. Podczas spotkań możemy ją lepiej poznać i stwierdzić, czy do siebie pasujemy, czy zupełnie jest nam ze sobą nie po drodze. Jakie osoby warto odpuścić sobie na etapie randek?

Osoby uzależnione

Wszystko jedno, czy chodzi o alkohol, narkotyki, szybką jazdę samochodem etc., osoby z nałogami są trudne we współżyciu. Twoja miłość ich nie uzdrowi, bo one zazwyczaj same nie widzą nic złego w swoim zachowaniu. Nawet jak dostrzegają, to nie chce im się nad sobą panować. Alkoholik już raczej pozostanie alkoholikiem, a ty u jego boku możesz co najwyżej stać się osobą współuzależnioną.

Osoby, które raz zabiegają o kontakt, a raz je ucinają

To jest pułapka, w którą wpada wiele osób. Najpierw ktoś zabiega o naszą uwagę, prawi nam komplementy, mówi, że kocha, a potem nie odpisuje na nasze wiadomości, choć je czyta. Za jakiś czas znowu zabiega o kontakt, a potem znowu go ucina. Jest to pewien powtarzający się cykl, który funduje nam emocjonalny rollercoaster. Świadczy on o problemach z bliskością, których nie rozwiążemy za druga osobę.

Osoby agresywne

Nawet jeśli jest to tylko agresja słowna, krzyk, obelgi itp., to osoba agresywna zazwyczaj ma tendencję do eskalowania przemocy. Dziś tylko ostre słowa, za tydzień znęcanie się psychiczne, a potem pobicie. Unikaj osób zdradzających jakąkolwiek formę agresji.

Osoby mające problemy ze sobą

Są to osoby, które same nie wiedzą, czego chcą, które nie potrafią stworzyć żadnej trwałej relacji z drugim człowiekiem, niekoniecznie romantycznej, ale też przyjacielskiej. Nikomu nie ufają, wszędzie widzą potencjalne zło.

Osoby o skrajnie odmiennym charakterze

Jeśli ty jesteś ekstrawertyczką, łatwo wyrażasz swoje emocje, to będziesz się dusiła w związku z introwertykiem. On się nagle nie otworzy i nie zmieni swojej osobowości. A ty będziesz czuła się dziwnie, gdy przyjdzie do domu milczący. Nie będziesz miała pojęcia, o co mu chodzi.

Osoby, które nie pociągają nas fizycznie

Jeśli widzisz, że ten facet zupełnie cię nie kręci i nie masz ochoty go pocałować, to daruj sobie kolejne randki. Stawiaj sprawy jasno, aby nikomu nie robić nadziei, bo wraz z nimi idą w parze wielkie rozczarowania.

Osoby, które szukają wyłącznie przygód

Jeśli trafisz na faceta, który mówi, że interesuje go tylko seks bez zobowiązań, to nie zakładaj, że zmienisz jego nastawienie poprzez bliskość fizyczną. Prędzej sama się zakochasz, niż on zmieni zdanie. Faceci potrafią dobrze oddzielać uczucia od seksu.

Osoby, które zdradzały eks

Jeśli on zdradzał eks, zrobi to też tobie. Nawet jeśli jakimś cudem się zmienił, to świadomość, że ma problem z dochowaniem wierności jest jak gwóźdź do trumny. Zawsze będziesz wobec niego podejrzliwa.

Dodaj komentarz