Lifestyle

Co kupić koleżance z pracy na prezent ślubny?

Co kupić koleżance z pracy na prezent ślubny

Wesela trwają w najlepsze. Z powodu pandemii koronawirusa wiele z nich zostało przesuniętych na jesień. W wielu firmach istnieje zwyczaj, że kupuje się pannie młodej prezent z okazji jej zamążpójścia. Co kupić koleżance z pracy na prezent ślubny?

Pościel zgodną z wymiarami jej łóżka

Najlepiej jest szczerze porozmawiać z koleżanką z pracy. Wiele młodych osób odziedziczyło bowiem wyposażenie mieszkania po swoich rodzicach lub dziadkach. Ewentualnie przez lata wspólnego życia zdołało skomplikować wszystko to, co jest im potrzebne. Jeśli podpytasz koleżankę z pracy o to, czego potrzebują, nie wykażesz się nietaktem. Mało tego, zyskasz wiele cennych informacji, bez których nie kupisz niektórych prezentów. W przypadku pościeli ważna jest znajomość wymiaru łóżka oraz kolorystyki sypialni. Jeśli poznasz preferencje panny młodej, z pewnością znajdziesz prezent spełniający jej oczekiwania.

Pięknie zdobiona naczynia

Wiele osób ucieszy się z pięknie zdobionych naczyń sprzedawanych przez cepelie. Mają one niepowtarzalny charakter i pozwalają zjeść zwykłe śniadanie w cudownej atmosferze. Poza tym zawsze będą jej przypominały o nas, gdy zechce wypić kawę lub zjeść zupę. To prezent na lata, którego większość osób nie sprawi sobie sama ze względu na cenę. Na prezent ślubny zazwyczaj zrzucamy się w pracy, więc możemy kupić coś droższego.

Sztućce

Dobrej jakości, markowe sztućce stanowią klasę same w sobie. Bardzo często są pięknie zapakowane w pudełeczko, które wystarczy tylko przepasać kolorową kokardą i włożyć po nią kartkę z życzeniami podpisaną przez cały zespół.

Obraz do salonu

Tutaj trzeba już znać preferencje pary młodej. Jeśli wiesz, że koleżance podobał się bardzo jakiś obraz z wystawy, to możesz zrzucić się na niego zresztą ekipy. Sprawicie jej tym samym wielką przyjemność. Obraz nie jest może tak praktyczny jak pościel, ale posiada wymiar duchowy i cieszy oko, wprawiając mieszkańców w dobry nastrój.

Zestaw garnków

Ten prezent może wydawać się żywcem wyjęty z innej epoki, ale wiele osób nie stać na zakup dobrej jakości garnków, które zostały wyprodukowane z zachowaniem należytych standardów na terenie Unii Europejskiej. To bardzo ważne, ponieważ garnki mają kontakt z żywnością i nie powinny zawierać toksycznych substancji, ponieważ te mogą przejść do jedzenia podczas gotowania.

Firanki i zasłonki

Tutaj także musisz wiedzieć, jakie są wymiary okna i pokoju, w którym mają zawisnąć firanki. Dysponując pełnią informacji, możesz kupić wysokiej jakości, polskie firanki, które przetrwają długie lata, ciesząc oczy pary młodej.

Blender

Może koleżanka nie ma zbyt wiele czasu na przygotowanie posiłków, a pragnie zdrowo się odżywiać? W takiej sytuacji przyda się blender. Pozwala on w krótkim czasie przygotować pożywny koktajl z banana i jogurtu naturalnego.

Mikser

Koleżanka chciałaby częściej piec ciasta, ale nie ma w domu miksera, a  ręczne ucieranie masła nie jest dla niej przyjemnością? Młodej parze z pewnością przyda się mikser, który ma specjalną podstawkę i pracuje bez konieczności trzymania go w dłoni.

Wypad weekendowy do hotelu za miastem

Możecie też złożyć się na ufundowanie młodej parze pobytu w ekskluzywnym hotelu za miastem. Zapewne pragnie ona odpocząć po trudach przygotowań do ślubu i wesela.

Dodaj komentarz